Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60

Siatki na obrazy

Siatki na obrazy

MCB oferuje wybór dwóch rodzajów stojaków na zdjęcia: mobilnych i stałych stojaków na zdjęcia (gabarytowo są jedynie ograniczone przez wielkość pomieszczenia) oraz mobilnych i stałych regałów na zdjęcia, które mogą być stosowane w regałach jednostronnych oraz dwustronnych o dowolnej, dostępnej w naszej ofercie, głębokości (pozostałe rozmiary krat ograniczają jedynie maksymalne wymiary regałów, w których mają być zamontowane).

Regały na zdjęcia są w pełni wyposażone w powłokę epoksydową, która sprawia, że nie występują zacieki na kratach, co poprawia ich wygląd w porównaniu do krat malowanych na mokro.

   Opis oferty:

  • Wysuwane półki na zdjęcia mają tę zaletę, że obrazy są łatwo dostępne, a przestrzeń jest bardzo efektywnie wykorzystana. Aby obejrzeć obraz, należy przesunąć tylko jeden stojak na zdjęcia.
  • Mobilne regały na zdjęcia, optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń za pomocą jednego korytarza. Regały mobilne można przesuwać pojedynczo w partiach, wykorzystując w ten sposób jedno przejście w celu uzyskania dostępu do kolekcji i optymalizując w ten sposób pojemność.
  • Stałe półki na zdjęcia są używane do transportu lub do przechowywania w tymczasowych repozytoriach i obiektach poza siedzibą.


Zawieszone stojaki na zdjęcia działają z wibracjami prawie zerowymi i są wyjątkowo stabilne. Zaletą jest to, że powierzchnia podłogi nie jest przerywana przez szyny. Jest to szczególnie ważne, jeśli podłoga służy również jako droga transportu. Rozmiary ścian z siatki drucianej są dopasowane do wymiarów dzieł sztuki i dostępnej przestrzeni.

Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia w uchwyt do malowania, który jest przeznaczony do użytku z mobilnymi systemami przechowywania. Można go również stosować na statycznych systemach regałów oraz regałach na obrazach w ruchomych systemach regałów - zasadniczo w każdym repozytorium, w którym metalowa siatka została zainstalowana do regałów na zdjęcia. Uchwyt do malowania jest mocny, trwały i łatwy w montażu oraz przenoszeniu.