Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60

Siatki na obrazy

Siatki na obrazy

Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. oferuje dwa rodzaje systemów do przechowywania obrazów:

  • wysuwane siatki na obrazy.
  • standardowe regały przesuwne z siatkami.

Podstawowymi różnicami wyżej wymienionych systemów są ich płaszczyzny przesuwu oraz sama konstrukcja. Siatki na obrazy pozwalają na ruch do przodu i do tyłu dzięki zamontowanym belkom, z kolei regały pozwalają na ruch w lewo i prawo na specjalnie przystosowanym podwoziu.

Oba systemy posiadają bardzo wiele zalet. Wysuwane siatki na obrazy mają tę zaletę, że obrazy są łatwo dostępne, a przestrzeń jest bardzo efektywnie wykorzystana. Aby obejrzeć obraz, należy wysunąć siatkę do przodu. Mobilne regały na obrazy optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń za pomocą jednego korytarza. Regały mobilne można przesuwać pojedynczo lub w partiach, wykorzystując w ten sposób jedno przejście w celu uzyskania dostępu do kolekcji i optymalizując w ten sposób pojemność składowanie. Oba działają z wibracjami prawie zerowymi i są wyjątkowo stabilne. Rozmiary siatki są dopasowane do wymiarów dzieł sztuki i dostępnej przestrzeni. Istnieje możliwość zastosowanie napędu elektrycznego w mobilnym systemie przechowywania.

Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia w uchwyt. Jest on mocny, trwały i łatwy w montażu oraz przenoszeniu.