Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60

Wyposażenie laboratoriów

Wyposażenie laboratoriów

Przechowywanie specyficznych związków chemicznych wymaga szczególnej uwagi, ponieważ wiele z nich może posiadać np. wysoką szkodliwość dla środowiska, przez co zalecane jest przechowywania ich w specjalnych pojemnikach. Nasze rozwiązania dla laboratoriów zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dostępie i bezpiecznym przechowywaniu. Międzynarodowe Centrum Budownictwa ma wieloletnie doświadczenie w tej branży, a nasi specjaliści sprostają najbardziej skomplikowanym projektom.

Do przechowywania chemikaliów bardzo często stosuje się specjalne szafy na chemikalia, które są dostosowane do potrzeb klienta. Często też stosuje się różnego rodzaju regały kwasoodporne bądź z powłoką antybakteryjną, które mają za zadanie chronić zamieszczone w nim przedmioty (probówki, kolby itp.). W naszej ofercie są również dostępne meble laboratoryjne, które dzięki połączeniu sprawdzonych metod obróbki wykończenia powierzchni oraz nowoczesnym kształtom wpasują się do każdego pomieszczenia.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki kontakt.