Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60

Akcesoria

Siatki na obrazy

MCB oferuje wybór dwóch rodzajów stojaków na zdjęcia: mobilnych i stałych stojaków na zdjęcia (gabarytowo są jedynie ograniczone przez wielkość pomieszczenia) oraz mobilnych i stałych regałów na zdjęcia, które mogą być stosowane w regałach jednostronnych oraz dwustronnych o dowolnej, dostępnej w naszej ofercie, głębokości (pozostałe rozmiary krat ograniczają jedynie maksymalne wymiary regałów, w których mają być zamontowane).

Regały na zdjęcia są w pełni wyposażone w powłokę epoksydową, która sprawia, że nie występują zacieki na kratach, co poprawia ich wygląd.

 

Siatki na obrazy

Półki drewniane

Półki drewniane potrafią odmienić wygląd regału i nadać mu bardziej tradycyjny wygląd.

Półki drewniane

Rolety

Rolety zabezpieczają eksponaty lub inne przedmioty składowane w regałach przed kurzem oraz innymi zanieczyszczeniami.

Rolety

Szuflady wysuwane

Szuflady wysuwane mogą zastąpić półki w regałach.

Szuflady wysuwane

Pionowe podziałki półek

Pionowe podziałki półek stosuje się by wygodnie przechowywać obrazy i inne przedmioty o sporych rozmiarach. Obraz wsuwamy między podziałki w poprzek półki.

Pionowe podziałki półek

Systemy szuflad FAMA

Systemy szuflad FAMA to optymalne rozwiązanie pozwalające na szybki dostęp do leków, dobrą widoczność zawartości, maksymalne wykorzystanie powierzchni oraz ergonomiczną obsługę. Żaden inny system nie oferuje szuflad, w których można pomieścić więcej opakowań na takiej samej powierzchni.

Systemy szuflad FAMA

Podłoga aluminiowa

Podłoga aluminiowa może zastąpić tradycyjną podłogę własną regału.

Podłoga aluminiowa

Powłoka antybakteryjna

Powłoka antybakteryjna półek uzyskiwana jest dzięki specjalnej technologii malowania proszkowego metalowych elementów.

Powłoka antybakteryjna