Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60
 • Regały przesuwne
  Regały przesuwne
 • Regały elektryczne
  Regały elektryczne
 • Regały magazynowe
  Regały magazynowe
 • Regały półkowe
  Regały półkowe

Regały magazynowe, regały półkowe, regały biblioteczne - MCB

Nasza firma działa na polskim rynku od 1996 roku. Produkujemy regały i elementy wyposażenia regałów do muzeów, archiwum, bibliotek, banków itp. W naszej ofercie znaleźć można: regały stacjonarne, regały półkowe, regały przesuwne (jezdne), regały magazynowe, regały paletowe, regały metalowe, regały biblioteczne (na książki), a także meble laboratoryjne oraz meble biurowe. Dzięki naszej palecie różnorodnych produktów jesteśmy gotowi sprostać potrzebom i trendom współczesnych konsumentów.

Większość naszych wyrobów to regały metalowe, ale znaleźć mogą Państwo również meble z elementami z drewna lub w całości drewniane.

Jesteśmy elastyczni. Jeśli do zamówionego przez Państwa towaru niezbędny będzie niestandardowy element z metalu lub drewna wykonamy go specjalnie na życzenie. Zapraszamy Państwa do działu Akcesoria, w którym prezentujemy wiadomości na temat wszystkich stosowanych przez nas nowinek technicznych, odróżniających nasze konstrukcje od rozwiązań konkurencji.

Poprzez opcję Zapytanie mogą zgłosić Państwo zapytanie dotyczące projektu rozmieszczenia mebli i regałów wraz z wyceną, przygotowaną zgodnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb. Wykonamy to za darmo z wielką przyjemnością.

Aktualności

 • Nowa struktura GMH

  Z przyjemnością informujemy, że nasz główny partner - producent systemów magazynowych grupa Constructor – dołączył do Gonvarri Material Handling (GMH), tym samym zmieniając swoją nazwę. Działając wspólnie z GMH na rynku w Polsce nadal będziemy oferować Państwu produkty znanych na całym świecie marek Dexion, Kaster, PSS i Constructor.

 • Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

  Kolejne muzeum w naszym portfolio wyposażone w system regałów przesuwnych. Więcej informacji na temat dostarczonego systemu regałów Compactus Dynamic XTR mogą Państwo znaleźć TUTAJ. Zachęcamy wszystkie muzea do powielenia pomysłu naszego klienta z Dęblina.

 • Regałowe oświetlenie LED

  Z satysfakcją informujemy o wdrożeniu nowego systemu oświetlenia przejść między regałami. System oświetleniowy jest w pełni zintegrowany elektronicznie z oferowanymi przez nas regałami, a także charakteryzuje się nowoczesnymi i energooszczędnymi lampami typu LED.

 • Podpisanie umowy z IKEA Litwa

  Z radością oznajmiamy, że wraz z nowym rokiem do grona naszych klientów dołączyła IKEA Litwa. Przedmiotem umowy są regały przesuwne z napędem elektrycznym typu Compactus Dynamic HI280. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna.