Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60
 • Regały przesuwne
 • Regały elektryczne
  Regały elektryczne
 • Regały magazynowe
  Regały magazynowe
 • Regały półkowe
  Regały półkowe

MCB - Regały Numer 1 na Świecie

Nasza firma działa na polskim rynku od 18 stycznia 1996 roku. Produkujemy regały jezdne / regały przesuwne (z napędem elektrycznym oraz korbowym) i elementy wyposażenia regałów do muzeów, archiwum, bibliotek, banków itp. W naszej ofercie znaleźć można: regały stacjonarne, regały półkowe, regały przesuwne (jezdne), regały magazynowe, regały paletowe, regały metalowe, regały biblioteczne (na książki), a także meble laboratoryjne oraz meble biurowe. Dzięki naszej palecie różnorodnych produktów jesteśmy gotowi sprostać potrzebom i trendom współczesnych konsumentów.

Większość naszych wyrobów to regały metalowe, ale znaleźć mogą Państwo również meble z elementami z drewna lub w całości drewniane.

Jesteśmy elastyczni. Jeśli do zamówionego przez Państwa towaru niezbędny będzie niestandardowy element z metalu lub drewna wykonamy go specjalnie na życzenie. Zapraszamy Państwa do działu Akcesoria, w którym prezentujemy wiadomości na temat wszystkich stosowanych przez nas nowinek technicznych, odróżniających nasze konstrukcje od rozwiązań konkurencji.

Poprzez opcję Zapytanie mogą zgłosić Państwo zapytanie dotyczące projektu rozmieszczenia mebli i regałów wraz z wyceną, przygotowaną zgodnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb. Wykonamy to za darmo z wielką przyjemnością.

Aktualności

 • Jak wyposażyć muzea w regały przesuwne?

  Jak wyposażyć muzea w regały przesuwne?

  W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak wyposażyć muzeum w regały przesuwne na podstawie jednej z naszych największych, a zarazem wyszukanych realizacji, jaką było wyposażenie muzeum rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu w regały jezdne z napędem elektrycznym.

 • Osłony przeciwpandemiczne

  Osłony przeciwpandemiczne

  Z przyjemnością pragniemy zapoznać Państwa z naszą ofertą wyposażenia pomieszczeń w osłony z płyt poliwęglanowych dopasowanymi do potrzeb każdego klienta w celu zabezpieczenia użytkownika przed bakteriami i wirusami z zewnątrz.

 • Panele sterujące Dynamic II

  Panele sterujące Dynamic II

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat naszego najnowszego rozwiązania dotyczącego sterowania regałami przesuwnymi z napędem elektrycznym Compactus Dynamic II. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, intuicyjny interfejs użytkownika i towarzysząca mu aplikacja to tylko kilka z pośród wielu cech jakie posiada nasze innowacyjne sterowanie regałami elektrycznymi.

 • Regały jezdne COMPACTUS SIDE2SIDE

  Regały jezdne COMPACTUS SIDE2SIDE

  System regałów przesuwnych, które gwarantują optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Jednocześnie pozwalają zwiększyć dwukrotnie ilość miejsca przeznaczonego na składowanie dokumentów i akt, zapewniając przejrzystość i ergonomię środowiska pracy.

 • Innowacyjne rozwiązanie w czasach COVID-19!

  Innowacyjne rozwiązanie w czasach COVID-19!

  Obecna sytuacja w kraju i na świecie, oraz wzrastające zapotrzebowanie na podwyższone standardy higieniczne, skutkuje poszukiwaniem nowych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw...

 • Wyposażenie laboratoriów

  Wyposażenie laboratoriów

  Z przyjemnością pragniemy zapoznać Państwa z naszą ofertą wyposażenia laboratoriów w m. in. szafy na chemikalia, regały ze stali kwasoodpornej oraz różnymi meblami laboratoryjnymi dopasowanymi do potrzeb klienta.

 • Koronawirus (COVID-19)

  Koronawirus (COVID-19)

  W związku z ostatnimi wydarzeniami związanymi z epidemią spowodowaną przez koronawirusa COVID-19 informujemy, iż cały czas prowadzimy naszą działalność, zarówno w zakresie przyjmowania Państwa zamówień jak i ich realizacji.

 • Wyposażenie muzeów

  Wyposażenie muzeów

  Z przyjemnością pragniemy zapoznać Państwa z naszą ofertą wyposażenia muzeów w m. in. siatki na obrazy, regały z siatkami, rolki oraz różnego rodzaju systemu szuflad dopasowanych do potrzeb klienta (np. na numizmaty, ordery itp.).

 • Nowy wygląd paneli kryjących

  Nowy wygląd paneli kryjących

  Z satysfakcją informujemy o zastosowaniu nowego wyglądu paneli kryjących, w naszych najnowszych regałach przesuwnych z napędem elektrycznym typu Compactus® Dynamic II XTR.

 • Nowy wygląd paneli kryjących

  Nowy wygląd paneli kryjących

  Z satysfakcją informujemy o zastosowaniu nowego wyglądu paneli kryjących, w naszych najnowszych regałach przesuwnych z napędem elektrycznym typu Compactus® Dynamic II XTR.

 • Przedsiębiorstwo musi mieć archiwum zakładowe

  Unikatowa dokumentacja techniczna została zakwalifikowana do materiałów archiwalnych o wartości historycznej.
  Archiwum zakładowe ma za zadanie gromadzenie całości dokumentacji w instytucji (po upływie określonego w instrukcji kancelaryjnej czasu jej przechowywania we właściwej komórce organizacyjnej), bez względu na to, do jakiej kategorii archiwalnej została zakwalifikowana

 • Nowy wygląd paneli kryjących

  Nowy wygląd paneli kryjących

  Z satysfakcją informujemy o zastosowaniu nowego wyglądu paneli kryjących, w naszych najnowszych regałach przesuwnych z napędem elektrycznym typu Compactus® Dynamic II XTR.