Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50, +48 (22) 668 84 55, +48 (22) 668 84 60

Aktualności

Nowa struktura GMH

Z przyjemnością informujemy, że nasz główny partner - producent systemów magazynowych grupa Constructor – dołączył do Gonvarri Material Handling (GMH), tym samym zmieniając swoją nazwę. Działając wspólnie z GMH na rynku w Polsce nadal będziemy oferować Państwu produkty znanych na całym świecie marek Dexion, Kaster, PSS i Constructor.

Nowa struktura dodatkowo wzmacnia pozycję grupy jako wiodącego dostawcy rozwiązań do przechowywania i transportu materiałów, dostarczając wiedzę i zasoby niezbędne do dalszego rozwoju grupy.

Firma Gonvarri Steel Services ma główną siedzibę w Madrycie i posiada 36 fabryk na całym świecie w 17 krajach.

Nowy design regałów przesuwnych z projektem SHADE®

Nowy design regałów przesuwnych z projektem SHADE®
 

Z satysfakcją informujemy o zastosowaniu nowego projektu SHADE®, autorstwa słynnego duńskiego projektanta, w naszych regałach przesuwnych z napędem elektrycznym typu Compactus® Dynamic XTR.

Projekt SHADE to połączenie stylowego wzornictwa oraz nowoczesnej technologii. SHADE łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne z projektem Jacob’a Jensen’a z innowacyjnymi rozwiązaniami składowania z naszej strony. System przechowywania z konstrukcją SHADE to pionierskie rozwiązanie, zarówno dla regałów przesuwnych, jak i stacjonarnych.

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Kolejne muzeum w naszym portfolio wyposażone w system regałów przesuwnych. Więcej informacji na temat dostarczonego systemu regałów Compactus Dynamic XTR mogą Państwo znaleźć TUTAJ. Zachęcamy wszystkie muzea do powielenia pomysłu naszego klienta z Dęblina.

Regałowe oświetlenie LED

Z satysfakcją informujemy o wdrożeniu nowego systemu oświetlenia przejść między regałami. System oświetleniowy jest w pełni zintegrowany elektronicznie z oferowanymi przez nas regałami, a także charakteryzuje się nowoczesnymi i energooszczędnymi lampami typu LED.

Podpisanie umowy z IKEA Litwa

Z radością oznajmiamy, że wraz z nowym rokiem do grona naszych klientów dołączyła IKEA Litwa. Przedmiotem umowy są regały przesuwne z napędem elektrycznym typu Compactus Dynamic HI280. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna.