Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50 • e-mail: mcb@mcb.pl

Sala gimnastyczna przekształcona na archiwum

Sala gimnastyczna przekształcona na archiwum

Pomieszczenie, gdzie zrealizowano inwestycję, na początku było salą gimnastyczną. Po wyłączeniu placówki, Urząd Miasta Bydgoszcz postanowił przekształcić pomieszczenie na archiwum. Sala charakteryzowała się małymi stosunkowo wymiarami szerokości i długości do wysokości, przez co w początkowych planach chciano wybudować strop zapewniający rozmieszczenie regałów również na wyższych kondygnacjach. Nasz innowacyjny system regałów przesuwnych Double Decker oparty na Compactus Dynamic XTR sprawił, że wyeliminowano potrzebę budowania stropu i przy zamontowaniu odpowiednio przystosowanej technicznie antresoli bez konieczności podpierania konstrukcji słupami na poziomie dolnym, która okazała się tańszym rozwiązaniem, można podziwiać i użytkować nasze regały.

System regałów dwupoziomowych Double Decker wykorzystał w pełni kubaturę wysokiego pomieszczenia, zapewniając przy tym wygodę i bezpieczeństwo jego obsługi, bez konieczności korzystania z wysokich drabin lub platform.

Więcej informacji o Double Decker : Dwupoziomowe regały elektryczne