Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50 • e-mail: mcb@mcb.pl

Nowe panele sterujące Dynamic II

Nowe panele sterujące Dynamic II

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawił się zupełnie nowy model regału przesuwnego o nazwie Compactus Dynamic II. Jest to najnowszy system regałów przesuwnych z napędem elektrycznym i sterowaniem mikroprocesorowym zapewniający efektywne wykorzystanie powierzchni. Jest następcą systemu Compactus Dynamic zmieniając wygląd panelu sterującego oraz usprawniając kilka z jego funkcji, co sprawia, że korzystanie z niego będzie jeszcze przyjemniejsze.   

    Regały można obsługiwać za pomocą jednego delikatnego dotknięcia pulpitu operacyjnego i to nawet wtedy gdy obie nasze ręce są zajęte. Wystarczy przyłożyć krawędź dłoni, łokieć, lub inną część ciała by wydać regałom komendę.

    Pulpit operacyjny może być łatwo zaprogramowany poprzez odpowiednią aplikację w telefonie na Androida, bądź IOS. Możliwość dopasowania interfejsu użytkowania pod indywidualnego klienta pozwala na większą swobodę i lepszy komfort pracy z regałami.  Połączenie odbywa się za pomocą sygnału Wi-Fi generowanego przez cały system.

    Dodatkowo istnieje możliwość zablokowania regałów w celu zabezpieczenia dokumentów przed kradzieżą po przez użycie hasła dostępu, bądź kart zbliżeniowych. Regały Compactus Dynamic II to połączenie cech swojego niezawodnego poprzednika oraz nowoczesnego designu i komfortowego użytkowania.