Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. • ul. Grójecka 128 paw. 51, 02-383 Warszawa • tel. +48 (22) 668 84 50 • e-mail: mcb@mcb.pl

Panele wysuwane elektrycznie

Panele wysuwane elektrycznie

Międzynarodowe Centrum Budownictwa z wielką przyjemnością pragnie przedstawić swój nowy produkt w ofercie. Panele Wysuwane Elektrycznie posiadają nowoczesny system przesuwania zintegrowany z panelem sterującym wbudowanym w obudowę.

Panele można przesunąć za pomocą jednego delikatnego dotknięcia pulpitu operacyjnego i to nawet wtedy gdy obie nasze ręce są zajęte. Wystarczy przyłożyć krawędź dłoni, łokieć lub inną część ciała by wydać komendę. Istnieje możliwość zastosowania w panelach dodatkowego zasilania, które pozwala na ruch, pomimo braku prądu w pomieszczeniu.

Funkcja łagodnego startu i zatrzymywania zapewnia, że zawartość zostanie na miejscu podczas przesuwu. Dodatkowo panele mogą posiadać różne wypełnienie, począwszy od lekkich płyt do wieszania płytek (ceramika), po siatkę do wieszania obrazów (muzealne).

Panele Wysuwane Elektrycznie mogą być konfigurowalne w każdych rozmiarach. Po więcej szczegółów technicznych zapraszamy do kontaktu!